قیمت قفسه انباری چقدر است؟

قیمت قفسه انباری

برای براورد قیمت قفسه انباری لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با آموزش مراقبت از قفسه فلزی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص قفسه انباری اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.

هنگام انتخاب یک قفسه انباری، مهم است که به جای صرفاً خود قفسه، به هزینه کل سیستم توجه کنید تا مطمئن شوید که قفسه ای را انتخاب می کنید که بهترین کاربرد را برای شما داشته باشد.

قیمت قفسه انباری

عوامل موثر بر قیمت قفسه انباری

در زمان انتخاب و خرید قفسه ها فاکتور های متعددی بر قیمت آن موثر هستند. برخی از این فاکتور ها عبارت اند از:

سبک قفسه

سیستم‌ های رَک یا قفسه می‌ توانند از یک قفسه عمیق، تا فشار برگشتی و درایو با چگالی بالا در سیستم‌ ها، به شکل رول کار سبک، تا ساختاری سنگین متغیر باشند. هر چه سیستم تراکم بالاتری انتخاب شود، احتمال افزایش قیمت وجود دارد. برای مقایسه، هزینه قفسه انباری پالت را اغلب می توان بر اساس موقعیت هر پالت در نظر گرفت.

هزینه تسهیلات

بر اساس سبک قفسه انباری انتخاب شده، می توان اندازه تاسیسات را تخمین زد و هزینه عملیاتی سالانه را می توان مورد بررسی قرار داد.

هزینه های تجهیزات بالابر: بر اساس اندازه تاسیسات، مسافت طی شده، حجم، تعداد شیفت ها و نوع قفسه، تعداد بالابرها و اپراتورهای مورد نیاز را می توان تخمین زد و هزینه عملیاتی سالانه را بررسی کرد.

 HVAC و هزینه های عملیاتی

این هزینه ها معمولاً به اندازه تسهیلات مرتبط است.

هزینه های سالیانه

با سالانه کردن تمام هزینه‌های برآورد شده، می‌ توان یک هزینه کل دقیق را به دست آورد تا اندازه ‌گیری بهتری از قفسه‌ها به عنوان بخشی از یک سیستم عامل بزرگ ‌تر ارائه شود.

با در نظر گرفتن رویکرد هزینه کل، اپراتور تاسیسات می تواند مطمئن باشد که معاوضه بین پیکربندی های مختلف سیستم ها، کامیون های بالابر و چگالی را درک می کند. برآورد هزینه دقیق تری را می توان توسط تامین کنندگان تجهیزات و رک ارائه کرد.

نحوه محاسبه قیمت قفسه انباری

قیمت های قفسه ها در کشور های دیگر بسیار متفاوت از کشور ما می باشد. قیمت فولاد در حال حاضر بسیار در نوسان است و بنابراین، قیمت گذاری نمی تواند به صورت دقیق انجام شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 مدل کاربردی قفسه فروشگاهی

اگر به دنبال تخمین قیمت قفسه نصب شده در انبار هستید، این تخمینگر قفسه  به شما در محاسبه قیمت کمک می کند. ماشین حساب به شما کمک می کند تا قیمت قفسه انبار را بودجه بندی کنید. این تخمین قیمت به شما کمک می کند تا قیمت قطعات قفسه بندی ساخت ایالات متحده و قیمت نصب را بدانید.

قیمت قفسه بندی  انبار چقدر است؟

تخمین‌گر به‌عنوان یک ماشین‌ حساب قیمت ثابت یا تضمینی برای قیمت‌گذاری نیست. این فقط برای مدیران انبار و نمایندگان خرید طراحی شده است تا میزان هزینه یک پروژه را بسنجند.

خرید قفسه

قبل از شروع، باید چند چیز مانند ارتفاع قاب های عمودی را بدانید. قاب های قائم عمودی می ایستند و تیرها را بالا نگه می دارند. همچنین باید بدانید طول تیرها چقدر است. تیرها به صورت افقی قرار می گیرند و وزن  ها را به طور یکنواخت تحمل می کنند.

قیمت قفسه

قفسه بندی کمی گران تر است زیرا بلافاصله در دسترس است. اگر بخواهید قفسه‌هایی را سفارش دهید که به ‌طور خاص برای یک پروژه سفارش داده شده است، ممکن است قیمت لات کمی ارزان ‌تر باشد.

علاوه بر این، قفسه بندی دارای صفحات پایه لرزه ای است که هزینه را افزایش می دهد. در بسیاری از مناطق غیر لرزه خیز کشور، صفحات پایه 5 اینچ 8 اینچ یا پایه های 8 اینچ در 8 اینچ ضروری نیستند. بنابراین، هزینه هر فریم ممکن است کمی کمتر باشد.

قیمت نصب قفسه

ما از قیمت گذاری برای نصب بر اساس گروه نصب اختصاصی خود استفاده کرده ایم. قیمت نصب قفسه ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر و احتمالاً کمتر باشد. به طور معمول نصب، تجهیزات اجاره ای که برای نصب، حمل و نقل و هزینه ها استفاده می شود از 25٪ تا 35٪ هزینه یک پروژه هزینه دارد.

سیستم های قفسه بندی صنعتی سازه های فلزی هستند که برای پشتیبانی از کالاها در یک انبار یا تاسیسات صنعتی طراحی شده اند.

انواع مختلف قفسه بندی صنعتی یک عنصر کلیدی در عملکرد روان یک انبار هستند و در عملیات لجستیک و زنجیره تامین شرکت ها نقش اساسی دارند.

انواع قفسه های صنعتی برای هر موقعیت، نیاز ذخیره سازی یا بار واحد وجود دارد، اما همگی مزیت بهینه سازی فضای موجود در انبار را در مقایسه با ذخیره سازی در سطح کف دارند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید قفسه انباری در سال 1401

واقعیت امروز، با رشد خرید آنلاین و نیاز به داشتن شبکه گسترده مراکز تدارکات و توزیع در سراسر کشور، بهینه سازی فضا را کلیدی می کند. برای رفع این نیاز، سیستم های قفسه بندی پالت و راه حل های چیدن داریم.

در طول سال‌ها، بخش سیستم‌ های ذخیره ‌سازی صنعتی از سیستم‌های قفسه ‌بندی پالت قابل تنظیم به واقعیت فعلی با سیستم‌های پویا و سازگار با نیازهای هر کسب ‌و کار پیشرفت کرده است.

روش های مختلفی برای طبقه بندی انواع مختلف سیستم های قفسه بندی صنعتی انبار وجود دارد. در اینجا ما بر روی سیستم‌ های ذخیره ‌سازی غیر خودکار تمرکز می ‌کنیم و بسته به نوع بار واحدی که قرار است ذخیره شوند، آنها را به دو دسته اصلی تقسیم می‌کنیم: راه‌ حل‌ های بسته ‌بندی بار پالت و راه‌ حل‌ های چیدن برای کارتن ‌ها یا اقلام کوچک.

باید به خاطر داشت که اگرچه قفسه بندی صنعتی یک محصول ساده با ساختار استاندارد به نظر می رسد، اما در واقعیت بسیار متفاوت است.

طراحی سیستم های ذخیره سازی از قفسه بندی صنعتی نتیجه تحقیقات مهندسی و تلاش های نوآورانه است که امکان ایجاد ساختارهای کارآمدی را فراهم می کند که زمان و مکان شرکت ها را در سطح بین المللی بهینه می کند.

برخی از جنبه های کلیدی برای در نظر گرفتن کیفیت انواع مختلف قفسه بندی صنعتی عبارتند از:

مهندسی: در پیچیده ترین سیستم های ذخیره سازی، محاسبات سازه، مطالعات بار و مقاومت و محاسبه لرزه ای که توسط تیم فنی متخصص انجام می شود ضروری است.

فرآیند تولید قابل اعتماد در هر یک از عناصر سازه: یک فرآیند تولید خودکار، با کنترل، قابلیت ردیابی و نظارت بر کیفیت در تمام مراحل برای ارائه قفسه بندی با بالاترین کیفیت.

مواد اولیه پایه است: استفاده از فولادهای با بالاترین استانداردهای کیفیت، قفسه بندی ما را ایمن تر و بادوام تر می کند.

انطباق با مقررات بین المللی و محلی: کلیه قوانین جهانی و خاص کیفیت در هر کشوری باید هم در ساخت و هم در طراحی قفسه بندی صنعتی رعایت شود.

آزمایش‌ها و شبیه‌ سازی‌ ها: تمام جنبه ‌های کلیدی بالا باید تحت آزمایش‌ های میدانی قرار گیرند تا قابلیت اطمینان عناصر قفسه‌ بندی را تأیید کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 نکته مهم در خرید قفسه فروشگاهی

بسته به کسب و کار شما، نوع قفسه بندی انباری که انتخاب می کنید به بودجه شما و همچنین سازماندهی و جریان محصولات شما بستگی دارد. پیدا کردن قفسه هایی که به راحتی نصب می شوند، بادوام هستند و مقداری انعطاف پذیری دارند، نباید فرآیندی خسته کننده باشد.

ما می ‌توانیم به شما کمک کنیم تا قفسه ‌بندی انبار را به راحتی پیدا کنید که مناسب انبار و محصولات شما باشد.

سبک‌ها، طرح‌ها و ساخت‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین یافتن بهترین قفسه‌ بندی انبار می‌ تواند کار دشواری برای یک تجارت باشد. چند گزینه وجود دارد که استانداردهای صنعت در نظر گرفته می شوند. در اینجا پنج نوع از محبوب ترین قفسه های انبار که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند، آورده شده است. امروزه از این قفسه بندی در خرده فروشی ها و همچنین انبارها استفاده می شود. محبوب ترین سیستم های قفسه بندی انبار را در زیر بررسی کنید:

قفسه های فولادی

قفسه های فولادی رایج ترین و محبوب ترین نوع قفسه بندی هستند، چه برای انبارها و چه برای مغازه ها. این به دلیل مواد ارزان قیمت، دوام قوی و قابلیت خرید نو یا استفاده شده است و همچنان بار سنگینی از هر چیزی را که برای سازماندهی و نگهداری بدون خم شدن یا فرو ریختن نیاز دارید تحمل می کند.

سیستم‌ های قفسه‌ بندی فولادی معمولاً برای محصولاتی که کوچک هستند یا دارای کارتن ذخیره‌ سازی در انبار هستند، بهترین گزینه هستند، بیشتر به این دلیل که قفسه‌ های فولادی را می‌ توان به صورت واحد های طبقه معمولی یا سیستم‌ های قفسه ‌بندی بلند برای انبارهای بزرگ‌ تر سازمان ‌دهی کرد. نه تنها این، بلکه قفسه بندی انبار فولادی نیز بسیار قابل تنظیم و بسیار متنوع است.

هنگام انتخاب قفسه های فولادی، باید در نظر بگیرید که آیا سبک گیره را ترجیح می دهید یا تنظیم مهره و پیچ (کهنه تر) را ترجیح می دهید. سبک گیره از گیره های فشرده سازی برای تنظیم ارتفاع قفسه ها استفاده می کند و در عین حال پایه ای محکم برای سنگین ترین مواد نیز ارائه می دهد. دستکاری گیره ها راحت تر از سبک مهره و پیچ در نظر گرفته می شود که برای تنظیم به ابزار نیاز دارد.

برای اطلاع دقیق از قیمت قفسه انباری با کارشناسان ما با شماره 02166153942 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      خانهخدمات سوالاتتماسارتباط

      09353909070