خرید پالت ابزار پایه دار در سال 1401

خرید ابزار پایه دار

برای خرید پالت ابزار پایه دار به چه فاکتور هایی باید توجه کنید؟ چه نکاتی می تواند شما را برای خرید محفظه های بهتر راهنمایی کند؟

در مطالب قبلی شما را با خرید قفسه انباری در سال 1401 آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خرید پالت پایه دار و همچنین سایر محفظه های انباری اطلاعات بیشتری به دست آورید.

خرید پالت ابزار پایه دار

اگر در انتخاب محفظه های انباری دچار اشتباه شوید ممکن است زیان های مالی بسیاری را متحمل شوید. در اینجا نکاتی را به ششما متذکر می شویم تا در زمان خرید پالت ابزار پایه دار بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و پالت اشتباهی را خریداری نکنید. شرکت قفسه قائم در زمینه ارائه بهترین انواع قفسه انباری و همچنین سایر تجهیزات انباری بسیار با تجربه می باشد.

  • محفظه اشتباه به کارگزان آسیب می رساند

بر اساس یک مقاله توسط اورگان OSHA، محفظه ها سومین منبع آسیب های محل کار هستند. بی کیفیت می تواند چنین نتیجه هایی را به همراه داشته باشد. مواد ارزان می توانند لبه های تیزی داشته باشند که موجب بریدگی شود. طرح های ضعیف می توانند منجر به خسارات و افزایش صدمات شوند.

خرید ابزار پایه دار

  • محفظه اشتباه می تواند هزینه های توزیع شما را افزایش دهند.

اگر کانتینر هایی با ابعاد اشتباهی را بخرید می تواند هزینه ارسال برای شما بیش از مقداری که باید باشد براورد گردد. همچنین محافظ و ضربه گیری که برای کانتینر ها مورد استفاده قرار می گیرد باید به اندازه و متناسب با محفظه باشد.

  • محفظه اشتباه می توانند محصولات شما را آسیب بزنند.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی

هر محصول دارای مجموعه ای از دستورالعمل های مخصوص خود را برای نگه داشتن امن و بسته بندی مناسب است. ضربه و برش گوشه ها به خاطر اقتصاد یا راحتی باعث افزایش شکستگی و خرابی می شود.

با پالت ابزار پایه دار صنعتی می توانید فضای موجود در انبار را بهتر مدیریت کنید.

ما معتقدیم که مشتریان ما باید یک سرویس عالی را تجربه کنند. این سرویس برای کمک به شما در یافتن چیزی به سادگی پالت ابزار پایه دار صنعتی گسترش می یابد. ما چندین نوع پالت ابزار انبار پلاستیکی را برای شما ارائه می دهیم تا آنها را در اینجا در نظر بگیرید و آنها را بیان کرده ایم تا بتوانید با اعتماد بیشتری سفارش دهید!

پالت های قفسه ای ظروف پلاستیکی هستند که روی واحدهای قفسه بندی فولادی قرار دارند. آنها دارای کف صاف هستند و می توانند مواد تا 4 اینچ را ذخیره کنند. اگر به دنبال فضای بیشتری هستید ، ما همچنین نسخه 6 اینچی این پالت های پلاستیکی را ذخیره می کنیم. پالت ابزار قفسه برای ذخیره سازی متراکم در واحدهای قفسه بندی یا کابینت های استاندارد ذخیره سازی ایده آل است.

پالت های فوق العاده نسخه کوانتومی است. به یاد داشته باشید که پالت های کوانتومی Ultra برای سفارشات بیش از 3 مورد حمل می کنند تا بیشترین میزان را برای شما بدست آورند. این ظروف بزرگ پلاستیکی روی لوره هایی که می توانند به یک کابینت، دیوار یا حتی سبد خرید مواد نصب شوند، قرار می گیرند.

بسیاری از کابینت های انبار ما ، از جمله Kingcab ، مجهز به پالت های پلاستیکی فوق العاده جمع شده توسط Quantum ، Akro ، Schaeffer ، Lewis Bins و سایر مارک های برتر هستند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت قفسه انباری چقدر است؟

یک انبار عالی پالت ها را در نوارهای 1 پالت تا 10 در هر نوار به فروش می رساند. اینها می توانند به اندازه 2 اینچ و به اندازه بیش از 10 اینچ باشند. ما برای سهولت در سفارش ، سیستم های پالت ابزار پلاستیکی را از قبل پیکربندی می کنیم. چرا نگران سفارش مقدار صحیح مهره و پیچ و مهره برای پالت های خود هستید؟ یک شماره مدل از یک انبار عالی همه این موارد را به ما می گوید بدون هیچ تلاشی از طرف شما است.

با سیستم های کانتینر ذخیره سازی صنعتی ما مناسب برای صنعت خود پیدا کنید.

برای راحتی شما ، ما واحدهای قفسه بسته بندی را با قفسه های فولادی خود از قبل ارائه می دهیم تا سیستم های ذخیره سازی کاملاً کلید را به شما ارائه دهیم. سفارش مقدار مناسب ظروف پلاستیکی برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی شما می تواند یک دردسر باشد. هنگامی که ظروف پلاستیکی از پیش تنظیم شده را سفارش می دهید، این احتمال را که ممکن است فضای کافی برای تجهیزات خود نداشته باشید، از بین می برید. در واقع ، شما حتی ممکن است بیش از حد کافی به فضا احتیاج داشته باشید!

در زمینه های فناوری پیشرفته ، پالت های رسانا یک ضرورت است. ما همچنین کابینت های سطحی رسانا داریم که می توانند با اطمینان با یک لایه اضافه شده از امنیت و ذخیره سازی ، هادی های با ارزش را ذخیره کنند.

برای خرید پالت ابزار پایه دار با مناسب ترین قیمت ها در سال 1401 می توانید با کارشناسان ما با شماره 02166153942 تماس بگیرید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قفسه پیچ و مهره ای چیست و چه کارایی هایی دارد؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      خانهخدمات سوالاتتماسارتباط

      09353909070