قیمت قفسه پیچ و مهره ای چقدر است؟

قفسه پیچ و مهره ای

قیمت قفسه پیچ و مهره ای چقدر است؟ چه عواملی بر قیمت این نوع قفسه ها موثرند؟ چطور می توان قیمت این نوع قفسه ها را براورد کرد؟

در مطالب قبلی شما را با خرید پالت ابزار پایه دار در سال 1401 آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص قفسه های پیچ و مهره ای اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

قفسه

عوامل موثر بر قیمت قفسه پیچ و مهره ای

چطور می توان قیمت قفسه های پیچ و مهره ای را براورد کرد؟

عوامل بسیاری وجود دارد که باید هنگام قیمت گذاری انواع مختلفی از قفسه های پیچ و مهره ای در نظر گرفته شود. برای بررسی دقیق ترین قیمت پالت شما همیشه باید با ارائه دهنده مواد مشورت کنید. با این حال، اگر شما فقط به دنبال یک قفسه یا برآورد سطح بالا هستید؟ در زیر چند قاعده ای که به شما کمک می کند تا برآورد قیمت را برای قفسه بندی پالت تعیین کنید آورده ایم.

تخمین ها شامل مواد، حمل و نقل، نصب و خدمات مدیریت پروژه است.

تخمین ها شامل مالیات فروش نیستند.

مناطق منطقه لرزه ای بالا به برآوردهای ما انجام نمی شود.

برآورد ها با استفاده از 48 ‘عمیق X 40’ پالت های گسترده ای با حداکثر بار 2،500 پوند بود.

برآورد ها با استفاده از 20 ‘Deep X 15’ کارتن های گسترده ای با حداکثر بار 40 پوند بود.

درایو در قفسه، قفسه دوبل عمیق، فشار قفسه عقب و قفسه جریان پالت، فرض کنید  سطح پالت بالا در هر طبقه است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 نکته در خرید نردبان خانگی

قفسه های انتخابی و درایو در سیستم های رک را برآورده می کند.

شرکت قفسه قائم ارائه دهنده برترین و بهترین انواع قفسه های گوناگون برای استفاده در فروشگاه ها، انبار ها و همچنین بسیاری از محیط های صنعتی می باشد.

قفسه پیچ و مهره ای صنعتی یکی از فضا  های کارآمد و محکم از قفسه هایی است که می توانید برای انبار خود بدست آورید. قفسه های پیچ و مهره ای می تواند ایستاده و آزاد باشد، در یک سیستم قفسه طراحی شده یا در یک سیستم نمایشگر گنجانیده شود. مزایای بارز بسیاری وجود دارد ، و شاید برخی از موارد نه چندان واضح باشند.

همچنین چند نکته وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. اکسیداسیون ، خوردگی ، خسارت اما این موارد قابل حل است و نباید استفاده شما از قفسه های پیچ و مهره ای را تحت الشعاع قرار دهد. قفسه های پیچ و مهره ای صنعتی است.

تنوع: قفسه های پیچ و مهره ای در مجموعه ای از طرح ها قرار می گیرد. از قفسه شما می توانید قفسه های درجه صنعتی را بدست آورید و روز بعد آن را در انبار خود قرار دهید. یا می توانید با یک طراح انبار کار کنید و قفسه های پیچ و مهره ای سفارشی را بدست آورید. ممکن است کمی بیشتر طول بکشد ، اما شما ارتفاعات و طول هایی خواهید داشت که بهترین استفاده از فضای را دارند.

فضا کارآمد: قفسه های پیچ و مهره ای فضای بیشتری را در هر منطقه معین به شما می دهد. شما می توانید در یک طرف یا در یک طرفه ذخیره کنید و قفسه هایی را در سطوح مختلف داشته باشید. حتماً به دستورالعمل های تحمل وزن توجه داشته باشید و قفسه ها را اضافه نکنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید پالت ابزار پایه دار در سال 1401

سر هم بندی آسان: قفسه های پیچ و مهره ای اغلب به صورت قطعه ای می باشند و به مونتاژ نیاز دارند. اگر فروشنده محصولات انبار شما قفسه های شما را جمع نمی کند ، نگران نباشید – دستورالعمل ها ساده هستند و فقط به پرچین نیاز دارند تا آن را سرهم بندی کنند.

ممکن است شما عملی و دستور داده شده باشد که قفسه های پرچ پیچ و مهره ای داشته باشید ، مونتاژ را حتی ساده تر کرده است. قفسه های پرچ پیچ و مهره می تواند تا 1500 پوند نگه داشته شود. ترکیبات قفسه بندی یک پرچ و دو پرچین دارای پرتوی متقاطع است که توسط دو یا چهار پرچ ایمن است. پرچ تنها می تواند 350 پوند را در خود نگه دارد، اما پرچین دوتایی بیش از دو برابر شدن در وزن خود را دو برابر می کند. به دلیل چهار پرچ و پرتوی متقاطع ، 1500 پوند دارد. بعضی اوقات داشتن محصول سبک تر در یک فضای بزرگتر از وزن سنگین در یک قفسه مجدداً ترجیح داده می شود – با این وجود دلیل دیگری که قفسه های پیچ و مهره ای بسیار متنوع است – شما یک انتخاب دارید.

بادوام: قفسه پیچ و مهره ای صنعتی می تواند در برابر افزایش دما و همچنین سایش و آسیب لیفتراک مقاومت کند ، به شرط آنکه به درستی روکش شود تا از خوردگی یا اکسیداسیون جلوگیری شود. فلز درجه صنعتی از معمولی قوی تر است ، اما هنوز هم به محافظت صحیح نیاز دارد. قفسه بندی شما با یک پوشش گالوانیزه نیاز دارد. هر دو پوشش از مزایا و مضرات خود در جلوگیری از خوردگی برخوردار هستند ، اما به نظر می رسد قفسه های پیچ و مهره ای نقاشی شده از نظر زیبایی جذاب تر است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قفسه پیچ و مهره ای چیست و چه کارایی هایی دارد؟

برای اطلاع دقیق از قیمت قفسه پیچ و مهره ای می توانید با کارشناسان ما با شماره 02166153942 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      خانهخدمات سوالاتتماسارتباط

      09353909070