آموزش مراقبت از قفسه فلزی

مراقبت از قفسه فلزی

آیا می دانید برای مراقبت از قفسه فلزی چه کار هایی باید انجام دهیم؟ در مطالب قبلی شما را با انواع قفسه فلزی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

قفسه های فلزی مانند یخچال قدیمی، بسیار بادوام و مقاوم هستند ، اما هنوز هم گاهی به TLC کمی نیاز دارند.

اگر یک سیستم قفسه بندی فلزی و مقرون به صرفه خریداری کرده اید ، پس می دانید کیفیت محصولاتی که ما می فروشیم و نصب می کنیم بسیار بالاست. تمام قفسه های فلزی ما از کویل های فولادی با کشش بالا با کیفیت بالا 3.1B و استانداردهای EN 10204 پیروی می کند. اما این بدان معنا نیست که آنها نابود نشدنی هستند.

در اینجا نکاتی راجع به دوام قفسه های فلزی تا حد امکان رعایت می کنیم.

مراقبت از قفسه فلزی

مراقبت از قفسه فلزی چگونه است؟

بدترین ویژگی برای هر فلزی زنگ است که از اکسیدهای آهن تشکیل شده است. اکسیدهای آهن از طریق واکنش اکسیژن و آهن موجود در آب یا رطوبت هوا تشکیل می شوند. با توجه به زمان ، اکسیژن و آب فراوان ، هر توده فلزی سرانجام تسلیم می شود و کاملاً تبدیل به زنگ زدگی و تجزیه می شود. به همین دلیل ، ایده خوبی است که قفسه های فلزی را در محیط های خشک نگه دارید یا حداقل در صورت خیس شدن آنها را خشک کنید.

فقط قفسه های فلزی یا محصولات ذخیره سازی فولادی را که با استفاده از فرآیند گالوانیزه تولید می شوند خریداری کنید. این به طور معمول زمانی رخ می دهد که لایه ای از روی فلزی روی جسم محافظت شده از طریق گالوانیزه گرم یا آبکاری آب محافظت می شود. اینها تنها انواع محلول های ذخیره سازی فلزی هستند که قابل خرید می باشند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 کاربرد قفسه فلزی

رطوبت را در محلی که واحدهای قفسه فلزی نصب شده اند کنترل کنید. این امر گاهی اوقات با قرار دادن بسته های ژل در اقلامی که از طریق حمل و نقل اقیانوسی حمل می شوند ، محقق می شود.

اگر واحدهای قفسه فلزی در منطقه ای نصب شده اند که مرتباً با آب اسپری می شود ، مانند تعمیرگاه بدنه خودرو یا کارواش ، آنها باید مرتباً خشک شوند.

قفسه های فلزی که ممکن است در معرض آب قرار گیرند باید با درپوش لاستیکی روی پایه محافظت شوند تا دستگاه مستقیماً در مایع نشسته باشد.

مطمئن شوید پیچ ​​و مهره های دیگری که قفسه های فلزی با آنها مونتاژ شده اند از بین نروند ، زیرا این لکه ها می توانند منطقه ای اصلی باشند که زنگ زدگی بدون توجه به آن در خود می گیرد.

در نهایت ، قفسه های فلزی با کیفیت بالا در صورت نگهداری مناسب می توانند برای چند دهه دوام بیاورند. اگر سوالی دارید ، لطفاً برای مشاوره رایگان با یکی از متخصصان فروش واجد شرایط ما تماس بگیرید.

اگر مراقبت از قفسه فلزی را به خوبی انجام دهید می توانید سال ها از این قفسه ها استفاده کنید.

برای خرید بهترین انواع قفسه فلزی با کارشناسان ما با شماره 02166153942 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      خانهخدمات سوالاتتماسارتباط

      09353909070