قفسه فروشگاهی چیست؟

قفسه
قفسه پیچ و مهره ای چیست و چه کارایی هایی دارد؟
می 28, 2020
قفسه بندی
انواع مختلف قفسه فروشگاهی
نوامبر 1, 2020

قفسه فروشگاهی چیست؟

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی یکی از مهم ترین تجهیزاتیست که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبلی شما را با قفسه پیچ و مهره ای آشنا کردیم و اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع قفسه های فروشگاهی به دست آورید.

خرید قفسه فروشگاهی

برای خرید این نوع قفسه ها لازم است تا حتما در مورد کیفیت و سایز مورد نظرتان به خوبی تحقیق کنید.

فضا مشکل بزرگی است که بسیاری از افراد با آن روبرو شده اند. استفاده مناسب از فضا و نیاز به حداکثر رساندن فضای موجود بسیار مهم است. با این وجود، یک سیستم قفسه بندی می تواند بهترین راه حل برای همه مشکلات شما، ترتیب، سازماندهی تمامی کالا های فروشگاهی باشد.

قفسه فروشگاهی

بهترین مزیت سیستم قفسه بندی این است که فضای ارزشمند فروشگاه را برای شما ذخیره می کند. در هر جایی از فروشگاه می توانید این نوع قفسه ها را قرار دهید و حتی سنگین ترین محصولات را روی آن ها بگذارید. انواع مختلفی از قفسه ها مانند قفسه های چوبی، پلاستیکی و فلزی موجود است. همه این قفسه ها به یک اندازه مفید اند و هر یک کارایی ها و کاربرد های مخصوص به خود را دارند.

قفسه های چوبی را می توان نوع کلاسیک قفسه بندی دانست. این قفسه ها را می توان از چوب مرغوب ساخته و از نظر ظاهری کاملاً بادوام، درجه یک و محکم است. این قفسه ها در اکثر کتابخانه ها در سراسر جهان به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 مورد از مهم ترین فواید نردبان آلومینیومی

قفسه بندی فلزی با دوام ترین و همه کاره ترین نوع قفسه بندی است. آنها بطور گسترده توسط بسیاری از دفاتر و سایر شرکتهای صنعتی استفاده می شوند. همچنین فروشگاه های بزرگ نیز از آن ها استفاده می کنند. آنها تحمل محصولاتی با وزن سنگین را دارند و نسبت به هر نوع قفسه دیگر ظرفیت نگهداری بیشتری دارند.

قفسه بندی فروشگاهی بسیار متنوع است.

قطعات قفسه بندی را بر اساس انواع محصولاتی که می فروشید، انتخاب کنید.

انواع مختلف قفسه های فروشگاهی اهداف مختلفی را ارائه می دهد. برخی از آنها برای کالا های سنگین هستند، در حالی که برخی دیگر برای کالاهای سبک وزن مناسب هستند. برخی از آن ها برای کالا های بسیار سنگین و بزرگ و حجیم مناسب هستند. آنها همچنین می توانند چارچوبی را برای ساخت طرح فروشگاه شما فراهم کنند.

استفاده از قفسه باعث می شود تا فضای  از آنها برای کالاهای سبک و سبک استفاده کنید. آنها می توازیادی در فروشگاه اشغال نشود. می توان برخی از قفسه ها را به دیوار نیز نصب کرد.

برخی نیز متحرک هستند و می توان آن ها را در هر جایی از مغازه قرار داد.

در هنگام خرید این نوع از قفسه بندی لازم است تا حتما به اتصالات و استحکام آن ها توجه کنید تا اطمینان حاصل کنید در هنگام قرار دادن وسایل و کالا های سنگیم قفسه مورد نظر تحمل گهداشتن آن ها را دارد. توجه به نوع اتصالات یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قفسه ای را انتخاب کنید که متناسب با فضای شما باشد

اگر فروشگاه شما کوچک است، قفسه های خریداری شده شما باید کالاهای شما را بدون اینکه فضای شما را زیاد کند نشان می دهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
6 کاربرد مختلف قفسه فلزی

بنابراین توجه به نوع محصولات و همچنین اندازه و متراژ فروشگاه شما می تواند در خرید عاقلانه قفسه بندی های فروشگاهی بسیار موثر باشد.

برای خرید بهترین انواع قفسه فروشگاهی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + بیست =

09353909070