انواع مختلف قفسه فروشگاهی

قفسه بندی

قفسه فروشگاهی انواع مختلفی دارد و به منظور سازمان دهی و چیدمان محصولات مختلف در فروشگاه ها می توانید از آن ها استفاده کنید.

در مطالب قبلی شما را با قفسه پیچ و مهره ای آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد قفسه فروشگاهی و انواع آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

قفسه بندی مغازه یکی از مهمترین قسمتهای یک فروشگاه است زیرا قفسه ها محلی هستند که محصولات شما در آن نمایش داده می شود تا تعداد مشتری های شما افزایش یابد، مهم است که محصولات به بهترین شکل نمایش داده شوند.

آشنایی با انواع قفسه بندی فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی باید با دوام، سازگار و همچنین مقرون به صرفه باشند، بنابراین قفسه بندی باید از بهترین کیفیت برخوردار باشد و برای محصولی که شما نمایش می دهید بسیار مناسب باشد.

قفسه فروشگاهی

انواع مختلف محصولات به منظور نمایش بهتر در قفسه های فروشگاهی چیده می شوند:

 • قفسه بندی دیواری
 • قفسه های دو طرفه
 • قفسه های مخصوص گوشه های فروشگاه
 • قفسه بندی مستقل یا خود ایستا
 • قفسه های یخچال دار

قفسه های دیواری

قفسه های دیواری سنتی ترین نوع و گزینه برای نمایش تعداد زیادی محصول مانند کتاب هستند. با استفاده از این نوع قفسه ها نیازی نیست که یک قفسه به دیوار آویزان کنید اما می توان از چندین قفسه استفاده کرد و از فضایی برای ذخیره سازی بیشتر استفاده کرد. این قفسه ها نه تنها زیبا هستند بلکه باگر می خواهید فضای خود را صرفه جویی کنید، این بهترین گزیسیار با دوام و محکم نیز می باشند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 کاربرد قفسه فلزی

قفسه فروشگاهی دیواری را می توان با استفاده از متریال ها و مواد مختلفی از جمله چوب و فلز ساخت.

قفسه های خود ایستا

به منظور نمایش انواع مختلف محصولات، از این قفسه ها به طور معمول در فروشگاه ها استفاده می شود. آنها از مواد مختلفی مانند فولاد ضد زنگ یا چوب ساخته شده اند. آنهایی که از جنس استنلس استیل ساخته شده اند از دوام و استحکام بالاتری برخوردار هستند که به راحتی اجسام سنگین را در خود نگه می دارند. برخی از آن ها دارای چرخ هایی هستند که در صورت نیاز به جابجایی می توانید به راحتی آن ها را حرکت دهید.

قفسه های یخچال دار

این قفسه های یخچالی در موسسات غذایی یا فروشگاه ها یافت می شوند. عمدتا از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند زیرا از دوام بیشتری برخوردار هستند. قفسه های یخچال دار دارای صفحه نمایش جلو شیشه ای هستند که امکان مشاهده بدون مانع محصولات داخل را فراهم می کنند.

این یک طرح ارائه می دهد که سود شما را به حداکثر می رساند و مشتریان را ترغیب می کند تا به اطراف نگاه کنند و همچنین میزان مراجعه به فروشگاه را به روشی مشخص افزایش می دهد.

معمولاً سیستم قفسه بندی مغازه ها و قفسه های یخچال سازگارتر و ماندگارتر می باشد.

با توجه به کالاها و محصولاتی که باید به نمایش گذاشته شوند، می توانید به سرعت واحدهای قفسه بندی را تغییر دهید.

اتصالات و قفسه های فروشگاه با قیمت بسیار مقرون به صرفه در بازار هستند.

اگر می خواهید یک قفسه یخچال دار نصب کنید، باید نکاتی را در نظر بگیرید مانند اینکه چگونه واحد قفسه بندی یا چیلر در طرح قفسه شما قرار می گیرد یا چگونگی شروع طرح جدید برای به حداکثر رساندن اثربخشی فروشگاه.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی

معمولاً خنک کننده و فریزرها فضای زیادی را اشغال می کنند، به ویژه هنگامی که از آن در فروشگاه های کوچک استفاده می شود، بنابراین بسیار مهم است که مراقب باشید این واحدها را به گونه ای قرار دهید که مانع از تردد در مغازه نشود یا سایر قفسه ها را کاهش ندهد.

مشتریان و کارکنان باید به قفسه های یخچال دار و قفسه های موجود در اطراف آن دسترسی مناسبی داشته باشند و فضای کافی برای عبور چرخ یا صندلی چرخدار از هر بخش از فروشگاه های شما وجود داشته باشد.

یکی از بهترین راه های قرار دادن واحد قفسه یخچال دار در قسمت عقب فروشگاه است. این بدان معناست که وقتی مشتریان وارد فروشگاه شما می شوند، به دنبال برخی محصولات تازه، نوشیدنی ها و خوراکی های منجمد یا سایر اقلام سرد شده می گردند و برای این منظور در کل مغازه گشت نزنند تا به یخچال برسند.

برای خرید بهترین انواع قفسه فروشگاهی با کارشناسان ما با شماره 02166153942 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   خانهخدمات سوالاتتماسارتباط

   09353909070